18
Najpopularniejszych odżywek do rzęs
2024

Odżywka do rzęs Joanna Multilashes

Swoje miejsce w rankingu ma także odżywka do rzęs Multilashes. Wzmacnia rzęsy i odżywia ich cebulki od pierwszego użycia. Jednak rezultaty zauważalne są dopiero po około 10 tygodniach – pojawiają się nowe rzęsy i linia oka zostaje podkreślona.

Jak ma działać odżywka do rzęs Joanna Multilashes? Formuła spełnia trzy podstawowe zadania: wzmacnia, wydłuża i pogrubia. To produkt przeznaczony dla naturalnie krótkich i cienkich rzęs, tych osłabionych po przedłużaniu lub z ogólną tendencją do wypadania.

Trzeba jednak wiedzieć, że utrata rzęs jest zjawiskiem jak najbardziej naturalnym.

Efekty stosowania Joanna Multilashes każdego dnia zaczną pojawiać się około 3 tygodnia. W przeciągu kolejnych rzęsy powoli będą odzyskiwały witalność. Ostatecznie mogą być nieco dłuższe i optycznie gęstsze. Najlepsze efekty powinny uzyskać osoby po chemioterapii, dla których również przeznaczona jest odżywka do rzęs Multilashes. Przed jej zakupem powinny jednak skonsultować tę kwestię z lekarzem, bo podatność na składniki produktu jest bardzo indywidualna.

Aplikator Multilashes to standardowy, cienki pędzelek. Włosie jest syntetyczne, ale nie tak elastyczne, jak w innych odżywkach. Stąd niewprawione osoby mogą sobie zadrapać i podrażnić skórę wokół oczu. Działanie łagodzące i odżywienie włosków zapewnia m.in. jedwab, pantenol i kwas hialuronowy.

Z zewnątrz odżywka do rzęs Joanna Multilashes prezentuje się po prostu schludnie. Biało-różowy kartonik zabezpiecza 4-mililitrowy flakonik ze srebrnymi akcentami.

Zalety:
•    Wzmocnienie cebulek rzęs
•    Standardowa aplikacja
•    Naturalne dodatki w składzie
Wady:
•    Wolno pojawiające się efekty
•    Mało solidny flakonik
•    Brak spektakularnych rezultatów