18
Najpopularniejszych odżywek do rzęs
2024

Odżywka do rzęs Biotebal rzęsy XXL

Bardzo popularna swego czasu odżywka Biotebal Rzęsy XXL uplasowała się nieco niżej w rankingu. Zapewnia wydłużenie, zagęszczenie, pogrubienie i wzmocnienie rzęs po około 3 tygodniach. Jednak efekty uzależnione są od podatności na składniki serum. To oznacza, że każda osoba inaczej zareaguje na ten produkt.

Odżywka do rzęs Biotebal stymuluje wzrost rzęs dzięki połączeniu kilku składników odżywczych, w tym kontrowersyjnej substancji pobudzającej aktywność cebulek.

Biotebal Rzęsy XXL zawiera m.in. biotynę, pantenol, polisacharydy, peptydy oraz dwa ekstrakty roślinne.

Serum pobudzające wzrost rzęs Biotebal Rzęsy XXL to odżywka, która została przebadana pod kątem bezpieczeństwa. Jeśli jednak pojawią się podrażnienia, producent zaleca odstawienie preparatu na ok. tydzień i konsultację lekarską. To kosmetyk, który można stosować noszą szkła kontaktowe i w przypadku wrażliwej skóry.

Biotebal Rzęsy XXL to serum ze standardowym aplikatorem. Należy nakładać je każdego dnia wieczorem przed snem. Najlepiej, jeśli kuracja trwa nieprzerwanie przez 2-3 miesiące. Maksymalne efekty powinny pojawić się mniej więcej po 12 tygodniach od pierwszego użycia. O ile odżywka do rzęs Biotebal stosowana jest zgodnie z zaleceniami – na suchą i czystą skórę u nasady rzęs.

Aplikacja jest łatwa. Natomiast odżywka do rzęs Biotebal Rzęsy XXL to dość wydajny produkt. W biało-fioletowym flakoniku kryje się wodnista i dobrze wchłaniająca się formuła.

Zalety:
•    Wzmacnia i zagęszcza rzęsy
•    Dobra wydajność
•    Bogaty skład serum
Wady:
•    Długi czas kuracji
•    Kontrowersyjny składnik
•    Możliwe podrażnienia