18
Najpopularniejszych odżywek do rzęs
2024

Odżywka do rzęs Quickmax

Odżywka do rzęs Quickmax przeznaczona dla wszystkich osób, które chciałyby mieć dłuższe i ładniejsze rzęsy. Polecana jest zwłaszcza paniom z krótkimi, słabymi i wypadającymi rzęsami. Niestety osoby niepełnoletnie, przechodzące ciężkie choroby, kobiety karmiące piersią i kobiety w ciąży nie mogą stosować Quickmax.

Aplikatorem w odżywce do rzęs Quickmax jest cienki pędzelek. Maluje się nim kreskę wzdłuż linii rzęs na górnych i dolnych powiekach. Płyn wchłania się natychmiast i nie spływa do oczu. Powtarzanie aplikacji kilka razy w ciągu dnia, jak i nakładanie grubej warstwy odżywki do rzęs Quickmax, nie wpłyną na rezultaty. Przed naniesieniem produktu należy dokładnie zmyć makijaż i wyjąć szkła kontaktowe (po odczekaniu 15 minut od aplikacji można je ponownie założyć).

Odżywka Quickmax wpływa na kondycję rzęs.

Poprawia stopień nawilżenia, regeneruje ich strukturę wewnętrzną, wygładza, wzmacnia i zapobiega wypadaniu. Wydłużenie i zagęszczenie jest mało widoczne; Quickmax nie powoduje także zmiany koloru rzęs. Ostateczne rezultaty będą widoczne po około sześciu tygodniach. Utrzymają się do momentu aplikowania odżywki na rzęsy.

Quickmax zamknięta jest w buteleczce o pojemności 5 ml. Taka ilość odżywki wystarcza na około siedem miesięcy kuracji: aplikacji co wieczór przez pierwsze trzy miesiące i nakładania co kilka dni przez pozostałą część kuracji.

Plusy:

  • pielęgnuje, nawilża i wzmacnia rzęsy
  • szybka aplikacja
  • wydajność
  • opakowanie

Minusy:

  • nie wydłuża w pełni
  • efekty utrzymują się do momentu nakładania odżywki