18
Najpopularniejszych odżywek do rzęs
2024

Odżywka do rzęs Kerabione

Wzmacniające serum do rzęs Kerabione to skuteczny produkt, dlatego ma swoje miejsce w tym zestawieniu. Przeznaczony dla osób, którym zależy przede wszystkim na przywróceniu witalności rzęsom. Ich zdrowy wygląd można zyskać stosując produkt regularnie przez 3 miesiące.

Pierwsze efekty powinny pojawić się około 3 tygodnia. W tym czasie odżywka do rzęs Kerabione poprawia kondycję rzęs, wzmacnia cebulki, uelastycznia włoski i zapobiega ich wypadaniu. Produkt opracowano pod okiem dermatologów i okulistów, dlatego mogą stosować go także osoby o wrażliwej skórze powiek lub z wadami wzroku.

Ciekawsze substancje w składzie serum do rzęs Kerabione to np. gliceryna, panthenol, bogate w kolagen proteiny z pestek dyni oraz ekstrakt ze świetlika.

Wszystkie te substancje są dobrze absorbowane przez rzęsy i skórę powiek. Pielęgnują i wzmacniają od środka.

W zbyt dużym jak na tak niewielki produkt kartoniku znajdziemy ulotkę i produkt. Bezbarwne serum umieszczono w dość wygodnej buteleczce z prostym aplikatorem. Wąskim pędzelkiem dobrze manewruje się na linii rzęs. Nałożona w odpowiedniej ilości odżywka do rzęs Kerabione nie skleja i nie obciąża rzęs. Aplikuje się ją standardowo na skórę u nasady rzęs po dokładnym demakijażu i umyciu twarzy.

Produkt bardzo łatwo poznać po biało-beżowym opakowaniu, w delikatnie perłowej odsłonie z elementami złota. Odżywka Kerabione ma 5 ml.

Zalety:
•    Mały pędzelek
•    Poręczne opakowanie
•    Dobre działanie
•    Naturalne składniki
Wady:
•    Słabe działanie stymulujące wzrost
•    Średnie pierwsze efekty