18
Najpopularniejszych odżywek do rzęs
2024

Odżywka NewVitaLash

Kolejne miejsce zajęła odżywka do rzęs NewVitaLash. Produkt zawiera keratynę. Mimo to efekty po zakończeniu kuracji były ledwo widoczne.

Całkowity okres kuracji odżywką do rzęs NewVitaLash wynosi od trzech do czterech miesięcy. W tym czasie rzęsy powinny zwiększyć swoją długość, gęstość i objętość. Osoby, które stosowały NewVitaLash nie zauważyły takich rezultatów. Wystąpiła u nich jedynie niewielka poprawa kondycji rzęs.

Odżywka do rzęs NewVitaLash posiada aplikator – pędzelek wykonany ze sztucznego włosia. Szybko i prosto wykonuje się nim kreskę na górnej powiece. NewVitaLash nie zwiera takich substancji, które chroniłyby oczy przed podrażnieniami i innymi reakcjami alergicznymi – u kilku osób wystąpiło pieczenie i zaczerwienienie gałek ocznych.

Odżywką do rzęs NewVitaLash została zamknięta w zwykłej, plastikowej buteleczce.

Przed rozpoczęciem kuracji należy zapoznać się z ulotką. Wymienione w niej są między innymi przeciwwskazania. Należą do nich: karmienie piersią, ciąża, alergia na którykolwiek z produktów, leczenie hormonalne, przebyta chemioterapia. Producent w ulotce pisze również o konieczności zachowania środków ostrożności: właściwa aplikacja, zakaz rozcieńczania, przemycie oczu wodą lub konsultacja z lekarzem w przypadku wystąpienia podrażnień.

Zalety:
•    Keratyna i panthenol w składzie
•    Łatwość aplikacji
Wady:
•    Plastikowa buteleczka
•    Minimalne efekty
•    Nie wydłuża i nie pogrubia
•    Możliwe podrażnienia