18
Najpopularniejszych odżywek do rzęs
2024

Odżywka Long 4 Lashes

Odżywka do rzęs Long 4 Lashes zajęła piąte miejsce w rankingu. Jest to jedyny produkt, którym kuracja trwa aż 6 miesięcy.

Skład testowanej odżywki do rzęs oparty został na substancji stosowanej w okulistyce. Przyspieszać to powinno wydłużenie, przyciemnienie i zagęszczenie rzęs. Działanie odżywki do rzęs Long 4 Lashes oscyluje wokół pobudzenia rzęs do wzrostu. Większość przebadanych osób po upływie całkowitego okresu kuracji zaobserwowało nieznaczne wydłużenie rzęs.

Opakowanie odżywki do rzęs Long 4 Lashes jest ciekawe i oryginalne, a buteleczka  ̶  wyjątkowa. Pojawiły się jednak głosy stwierdzające, że aplikator jest niewygodny i źle układa się w dłoni. Nie przypomina on klasycznego pędzelka lecz aplikator błyszczyka. Utrudnia on nałożenie odżywki do rzęs; kosmetyk często przedostawał się do oczu, powodując pieczenie i zaczerwienienie.

Long 4 Lashes można stosować też na brwi.

Osoby, które postanowiły wypróbować taką metodą aplikacji, nie zauważyły jednak poprawy w długości, gęstości brwi; nie polepszyła się również ich kondycja.

Zalety:
•    Można stosować na brwi
•    Nieznaczne wydłużenie rzęs
Wady:
•    Bardzo długi okres oczekiwania na efekty
•    Nie najlepszy aplikator