18
Najpopularniejszych odżywek do rzęs
2024

Nanoil Vit. C Face Serum – Jedno rozwiązanie na wiele problemów

dobre serum z witaminą C

Witamina C jest jednym z najczęstszych składników różnego rodzaju produktów kosmetycznych. My najbardziej polecamy serum z witaminą C firmy Nanoil, ponieważ zadziała na skórę najskuteczniej. Okazuje się bowiem, że ten kosmetyk może stać się jednym rozwiązaniem na wiele problemów.

Witaminę C znajdziemy w wielu owocach i warzywach, które przecież jemy na co dzień. Wiele z nas zastanawia się zatem, czy należy dodatkowo stosować produkty z witaminą C bezpośrednio na skórę. Okazuje się, tak! To właśnie serum wnika głęboko w strukturę skóry i działa na jej wygląd i kondycję. Natomiast witamina C przyjmowana przez organizm w innej formie ma niewielki wpływ na wygląd i kondycji skóry. 

Nanoil Vit. C Face Serum – Dla kogo będzie odpowiednie?

Odpowiadamy: dla każdego! Już przychodzimy z wyjaśnieniem. Okazuje się, że serum ma tak innowacyjny i starannie dobrany skład, ze nawet posiadaczki cery wrażliwej i trądzikowej mogą go używać bez obaw o zaczerwienienia, czy podrażnienia. Warto dodać, że nie ma minimalnego, ani maksymalnego wieku, kiedy zaleca się stosować serum z witaminą C. 

Nanoil Vit. C Face Serum – Jaki ma skład? 

Na największą uwagę zasługuje przede wszystkim 3-O Etylowy kwas askorbinowy. Jest to najnowsza i najbardziej skuteczna pochodna witaminy C. Jest bardzo dobrze tolerowana nawet przez najbardziej wrażliwe typy skóry. To właśnie temu składnikowi przede wszystkim zawdzięczamy cudowne efekty stosowania serum. W kosmetyku znajdziemy jeszcze sorbitol, który zmiękcza i wygładza skórę, oraz propendiol, który doskonale nawilża. Warto wspomnieć także o wyciągu z korzenia rośliny Boerhavia diffusa i jego działaniu przeciwzapalnym i antyoksydacyjnym.

Nanoil Vit. C Face Serum – Na jakie problemy zadziała? 

Serum zawierające witaminę C zadziała na skórę bardzo wszechstronnie. Oto najważniejsze skutki działania kosmetyku: 

polecane serum z wit C
 1. Rozjaśnienie przebarwień i wyrównanie kolorytu skóry
  Nawet największe plamki różnego pochodzenia przestają być widoczne pod wpływem działania witaminy C. Z biegiem czasu koloryt skóry zostaje ujednolicony, a skóra zyska zdrowy wygląd. 
 2. Stymulacja produkcji kolagenu
  Dzięki temu skóra pozostaje młoda i jędrna na dłużej. Oprócz tego drobne zmarszczki wyraźnie spłycają się.
 3. Poprawa wyglądu twarzy
  Warto wspomnieć też o tym, że skóra jest nawilżona i odżywiona, dzięki czemu odzyskuje naturalny blask. 
 4. Działanie przeciwzapalnie
  Dzięki serum rany, podrażnienia i poparzenia goją się szybciej. 
 5. Ochrona przed promieniowaniem słonecznym
  Witamina C doskonale wzmacnia działanie kremu z filtrem i zapewnia dodatkową ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.

Nanoil Vit. C Face Serum – Co jeszcze warto wiedzieć?

Jak widzicie ten jeden produkt jest rozwiązaniem dla naprawdę wielu problemów. Mamy jeszcze kilka ważnych informacji dotyczących stosowania produktu.

a) częstość używania

Produkt śmiało można stosować codziennie. Może to być rano, lub wieczorem. Wybór należy do Was. Producent zapewnia, że kosmetyk może być aplikowany nawet dwa razy dziennie. Warto dodać, że używanie kosmetyku jest możliwe także latem, nie ma ku temu przeciwwskazań.

b) sposób użycia

Serum można nakładać najpierw na palce, lub bezpośrednio na twarz. Wmasowujemy produkt w twarz i szyję, a następnie czekamy chwilę aż się wsiąknie. Podczas jednej aplikacji używa się średnio od 3 do 5 kropelek.

Nanoil Vit. C Face Serum – Gdzie kupić?

Produkt jest bardzo łatwo dostępny na wielu stronach internetowych. My polecamy zamówić go bezpośrednio ze strony producenta, czyli www.nanoil.pl przesyłka jest dobrze zapakowana i jest dostarczana ekspresowo.