18
Najpopularniejszych odżywek do rzęs
2024

Kosmetyczny Bestseller W Makijażu Brwi  – Nanobrow Shape Mascara 

dobra mascara do brwi

Maskara do brwi może nie tylko zastąpić trwałą lub semipermanentną koloryzację, ale też będzie pomocna w wykonaniu delikatnego makijażu, bez obciążania włosków. Wygląda jak tusz do rzęs, ale ma inne przeznaczenie, formułę i kolory. To dla wielu dziewczyn niezbędny element makijażu. Najlepszy tusz do brwi? Poznaj kosmetyczny bestseller – Nanobrow Shape Mascara

Dobra maskara do brwi – Nanobrow Shape Mascara

Chcesz, aby Twoje brwi nabrały wyrazu? Podkreśl ich kształt i dodaj wyrazistości – to wizualnie odmłodzi Twoją twarz! Tusz do brwi Nanobrow ze szczoteczką korygującą ich kształt i dodającą objętości brwiom to strzał w 10! Ta maskara o wyjątkowej formule i dopracowanych kolorach idealnie odmładza spojrzenie doda wyrazistości twarzy przy jednoczesnym efekcie naturalnie wyglądających brwi. Ergonomiczna spiralka w formie elipsy ładnie i starannie wypełnia i modeluje brwi, a aplikacja jest łatwa i precyzyjna. Wystarczy kilka gestów, aby Twój łuk brwiowy stał się ładnie zarysowany, jego kształt jest podkreślony, a makijaż brwi przestał być płaski i nienaturalny.

Specjalnie zaprojektowana szczoteczka pomoże Ci stworzyć intensywne, ale jednocześnie naturalnie wyglądające brwi. Przyjemna, dopracowana konsystencja tuszu Nanobrow pozwoli Ci uzyskać precyzyjny efekt i już za jednym pociągnięciem wypełnia brwi. 

Efekt?Twoje brwi są pięknie wymodelowane i perfekcyjne kiedykolwiek tylko chcesz.

Nanobrow Shape Mascara – doskonały skład to piękny makijaż połączony z pielęgnacją 

Niewiele jest na rynku maskar do brwi, które mogą pochwalić się tak świetnym składem, czyli składnikami pielęgnującymi włoski. Nanobrow Shape Mascara należy do tej grupy, ponieważ oprócz nasyconych, napigmentowanych i naturalnie wyglądających kolorów pigmentów zapewniających świetny makijaż, ta maskara zawiera dodatkowo pięknych dla brwi składniki, które zapewniają niezłą pielęgnację! W składzie Nanobrow Shape Mascara znajdziesz:

trwały tusz do brwi
  1. KRZEM – ważny dla maleńkich włosków budulec ich  struktur włosowych, doskonale wzmacnia brwi 
  2. GLICERYNA nawilża, ponieważ pomaga utrzymać cząsteczki wody we wnętrzu włosków
  3. BETAINA – aminokwas roślinny, zapobiega wysychaniu włosków i tworzy na nich film ochronny. Świetnie kondycjonuje i chroni brwi przed niszczeniem. 

Jak stosować maskarę do brwi Nanobrow?

Maskarę do brwi Nanobrow Shape Mascara stosuje się bezpośrednio na osuszone włoski – nie może być na nich kremu, olejku ani serum, dlatego przed makijażem zadbaj, aby wszystkie kosmetyki do pielęgnacji wsiąkły w skórę. Najlepiej, jeśli na włoskach nie będzie też podkładu, dlatego wyczesz jego nadmiar szczoteczką. Teraz sięgnij po Nanobrow Shape Mascara i wyczesuj spiralką od maskary brwi w kierunku zewnętrznym, lekko kierując szczoteczkę ku górze. Dzięki temu można uzyskać efekt pełniejszych brwi.

Malowanie brwi maskarą – PORADA! 

Żeby tusz do brwi wyglądał dobrze, brwi powinny być dodatkowo dobrze wyregulowane. Zadbaj o to, by miały odpowiedni kształt, harmonijny z Twoimi rysami twarzy. W regulacji brwi pomoże Ci pęseta Nanobrow, która także znajduje się w asortymencie marki. Nanobrow to seria doskonałych kosmetyków do makijażu brwi. Oferta jest bogata, dlatego jeśli szukasz pomady, kredki lub cienia do brwi – znajdziesz tam wysokiej jakości produkty, które możesz stosować razem z Nanobrow Shape Mascara, dla podbicia efektu w makijażu. Sprawdź je wszystkie, na www.nanobrow.pl.