18
Najpopularniejszych odżywek do rzęs
2024

Idealne Brwi W 30 dni? Z Odżywką Nanobrow To Możliwe!

polecana odżywka do brwi

Marzysz o doskonałych brwiach? Potrzebujesz do tego tylko jednej (doskonałej) rzeczy, o dopracowanym składzie i udowodnionej skuteczności. Nanobrow to odżywka, dzięki której zapuścisz brwi piękne od pierwszego do ostatniego włoska. Gęste, zadbane, mocne i wyraziste, które nie wypadają i rosną zdrowe, o ładnym, ciemnym kolorze. Zyskują na objętości, a Twoja twarz na wyrazie. Czym jest serum do brwi Nanobrow? Jak uzyskasz dzięki niemu piękne brwi? Sprawdź, dlaczego jest to najlepsza odżywka do brwi, najchętniej polecana i oceniana. 

Odżywka do brwi – pielęgnacja, której od zawsze brakowało 

Czym kiedyś odżywiano brwi i czy w ogóle o nich myślano? Dziesiątki lat temu istniała tendencja do mocnego wyskubywania brwi, nie zaś do zapuszczania ich. Brwi po nieudanej depilacji odrastały wolno…lub wcale. Łuk brwiowy znosił wiele stylizacji i bólu, a efekty bywały różne, często dość rozczarowujące. Cienkie niteczki nad okiem, łuk brwiowy o nienaturalnym kształcie i włoski wbrew naturze, układane na mydło lub bezbarwny żel. 

Odżywka do brwi – przełom w pielęgnacji 

Dziś dopiero możemy w ogóle mówić o jakiejkolwiek pielęgnacji brwi, ponieważ to właśnie specjalna odżywka jest w stanie w pełni o nie zadbać. Nie byle jaka, rzecz jasna, lecz ta o najlepszym składzie, działaniu, właściwościach. Znamy już jej nazwę – to Nanobrow – na chwilę obecną najlepiej sprzedająca się, najlepiej oceniana i polecana odżywka do brwi na rynku. dzięki niej masz szansę zregenerować swoje brwi w niecałe 30 dni. 

dobra odżywka do brwi

Odżywka do brwi Nanobrow – działanie

 • zagęszcza cały łuk brwiowy
 • przyciemnia włoski, poprawia ich kolor
 • powoduje szybki odrost brwi
 • działa na cebulki, wzmacnia je
 • zapobiega utracie i wypadaniu brwi
 • pozwala zapuścić nawet słabo rosnące brwi
 • poprawia wygląd i kondycję włosków
 • odżywia i wzmacnia brwi
 • ratuje łuk brwiowy np. po nieudanej depilacji (uzupełnia ubytki włosków)

Odżywka do brwi Nanobrow – skład 

Skład odżywki Nanobrow to najlepiej zestawione substancje o wysokiej skuteczności. Naturalne, ale mocarne wyciągi oraz aktywne peptydy tworzą wspólnie doskonałą recepturę, która pozwala w 30 dni wyhodować łuk brwiowy, o jakim marzyłaś. 

 • wyciąg z kiełków pszenicy – odżywia i odbudowuje małe włoski od samej cebulki.
 • wyciąg z korzenia tarczycy bajkalskiej – wzmacnia włókna kolagenu i elastyny, poprawia kondycję i wytrzymałość cebulek, pobudza je do regeneracji, oddziałuje nawet na uśpione cebulki. 
 • wyciąg z żeń-szenia – to przepełniona antyoksydantami, odżywcza i wzmacniająca bomba  witaminowa, poprawiająca wygląd włosków.
 • arginina – naturalny aminokwas, który silnie nawilża brwi i zapobiega ich nadmiernemu wypadaniu, przyspiesza porost i odżywia od korzenia.
 • wyciąg z kiełków soi – zapobiega przedwczesnemu starzeniu lub siwieniu włosków, pobudza je do wzrostu, zagęszcza brwi.

Odżywka do brwi Nanobrow – stosowanie

Niezwykle łatwe, nieskomplikowane i mało czasochłonne stosowanie Nanobrow sprawia, że tym chętniej po nią sięgniesz w codziennej pielęgnacji. Wystarczy tylko kilka gestów, aby nałożyć produkt na łuk brwiowy. Powinien być czysty, suchy i odtłuszczony. Najlepiej po wieczornym demakijażu, odżywkę nanosi się precyzyjnym aplikatorem, który lekko i szybko rozprowadza kosmetyk. Nanobrow szybko się wchłania i zaczyna działać we wnętrzu włosków, czyli w cebulkach. Aplikacja raz dziennie w zupełności wystarczy, aby po miesiącu mieć brwi jak z żurnala.  

Odżywka do brwi Nanobrow – ocena i opinie 

Nanobrow to odżywka do brwi o najlepszych opiniach. Wysoką ocenę wywalczyła sobie skutecznością i szybkimi, doskonałymi efektami. 

Jest najczęściej polecaną odżywką na rynku, wygrywa liczne rankingi produktowe i bije rekordy popularności, jako kultowy kosmetyk do zapuszczania i pielęgnacji brwi. Jej niewysoka w stosunku do wydajności i skuteczności cena jest dodatkowym i niewątpliwym atutem.