18
Najpopularniejszych odżywek do rzęs
2024

Czyste I Mocne Włosy Ekspresowo! Przełomowy Szampon Keratynowy Nanoil

polecany szampon z keratyną

W świadomej pielęgnacji włosów najważniejsza bywa prostota. Trzeba dowiedzieć się, czego potrzebują nasze włosy i dostarczyć im tego. W trend mądrego włosingu idealnie wpisuje się keratynowy szampon miceralny Nanoil Keratin Micellar Shampoo – delikatnie oczyszcza, odżywia i wzmacnia włosy. Dlaczego działa lepiej niż większość kosmetyków do mycia włosów? 


Żyjemy w ciągłym biegu. Stylizacja włosów wymaga od nas sięgania po coraz bardziej obciążające kosmetyki, które potem trudno zmyć, a jeśli już się to udaje, to kosmyki są przesuszone, szorstkie i bez życia. Do tego oczyszczające kosmetyki do włosów bardzo często podrażniają skalp, czyli skórę głowy, która swędzi, piecze albo łuszczy się. Przy dokładnym oczyszczaniu pasm łatwo też wypłukać składniki budulcowe i nieszczęście gotowe – włosy są uwrażliwione, mają otwarte łuski, nie poddają się ani farbowaniu, ani stylizacji. Koło się zamyka. 

Czy nie lepiej zatem oddać się w ręce profesjonalistów i postawić na pielęgnację, która nie tylko oczyszcza pasma, ale i wzmacnia je i odbudowuje, już podczas mycia? Taki właśnie jest szampon miceralny z keratyną Nanoil Keratin Micellar Shampoo

najlepszy szampon keratynowy

Różne rodzaje włosów – jeden szampon 

Przede wszystkim – ten szampon nie szkodzi! W dobie kosmetyków przeładowanych różnymi związkami chemicznymi, kosmetyk myjący od Nanoil jest wyjątkowy. Sprawdzi się przy każdym rodzaju włosów, ale szczególnie będzie służył pasmom zniszczonym, osłabionym, łamliwym z tendencją do rozdwajania. Płynna keratyna przydaje się zawsze gdy trzeba zadbać o odżywienie kosmyków. A to, że szampon Nanoil Keratin Micellar Shampoo jest niezwykle lekki sprawia, że nie obciąży ciężkich włosów, za to pomoże im zrównoważyć ilość wydzielanego sebum. Dba nie tylko o włosy, ale i o zachowanie równowagi skóry głowy. 

Szampon miceralny od Nanoil zapewnia dokładne oczyszczenie skóry głowy i pasm z resztek kosmetyków, czy toksyn z wielkomiejskiego smogu. Dzięki temu są one gotowe na dalsze zabiegi pielęgnacyjne, bo lepiej chłoną substancje odżywcze i nawilżające. Nanoil Keratin Micellar Shampoo zapewnia wstęp do pełnej lekkości i życia fryzury. Zapewnia także ochronę włosów przed  słońcem, mrozem, wiatrem i zanieczyszczeniami środowiskowymi.

Nanoil Keratin Micellar Shampoo – mistrzowski skład 

W eleganckiej butelce zawarta jest wydajna, luksusowa formuła kosmetyku. Szampon zawiera: 

  • Micele – mikrocząsteczki dokładnie oczyszczające włosy, które skupiają wokół siebie wszystkie zanieczyszczenia i pozwalają je wypłukać podczas mycia.
  • Keratyna – białko budujące włosy, w formie hydrolizowanej doskonale uzupełnia ubytki w strukturze włosów, poprawia ich wygląd i wzmacnia.
  • Olej rycynowy – składnik nawilżający, dodający blasku i regenerujący, który dba także o zdrowie skóry głowy.

Nanoil Keratin Micellar Shampoo – skuteczne działanie 

Szampon od Nanoil jest kosmetykiem, który działa już na etapie mycia. Wystarczy nabrać niewielką ilość szamponu na dłoń, połączyć z odrobiną wody, nałożyć u nasady włosów , a następnie delikatnie masować skórę głowy. Szampon doskonale się pieni i świetnie wypłukuje. Potem warto sięgnąć po inne kosmetyki marki Nanoil, by zapewnić włosom moc działania keratyny.

Efekty stosowania miceralnego szamponu keratynowego od Nanoil to:  

  • oczyszczenie włosów i skóry głowy bez podrażnienia
  • ochrona włosów przed zniszczeniem 
  • wsparcie odbudowy i regeneracji 
  • przygotowanie pasm na dalszą pielęgnację 
  • gładkie i miękkie włosy 

Przełomowy kosmetyk do mycia włosów od Nanoil jest dostępny na stronie internetowej marki nanoil.pl z wygodną dostawą do domu. Przy okazji warto nabyć inne preparaty do stylizacji i pielęgnacji włosów – mają dopracowane składy i są w przystępnej cenie.